Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Mytí bez vody

UNIVERSAL CLEANER    
Popis: Waterless multifunkční čistič. Univerzální, na bázi vody čistič pro venkovní i vnitřní povrchy. Bez námahy odstraňuje nečistoty z barev, skla, tkanin, plastů, kovů, atd. Pokročilé povrchově aktivní látky zajišťují rychlé a efektivní čištění bez poškrábání povrchů. Odstraňuje dokonce i zapálené nečistoty z disků.

 

 

     
PROFESSIONAL    
Popis: Waterless čistič / leštič Detailer. Čistí a leští vnějších povrchy v jednom kroku. Inovativní složení čistí bez použití abraziva. Čistí a obnovuje lesk laku a ponechává s dlouhotrvajícím účinkem.

 

  ADVANCED ULTRA NANO    
  Popis: Waterless dokončovací čistič, poliš a detailer. Vyčistí, obnoví jas a poskytne díky nanotechnologii voskovou ochranu se zrcadlovým leskem. Na povrchu vytváří UV filtr, zabraňuje usazování nečistot a je vodoodpudivý. Díky svému složení lze dosáhnout vynikajícího výsledku v polovičním čase, jako u klasické technologie voskování a optické přípravy vozidel.
 
 
 

 

 

       
  ECO TYRE SHINE    
  Popis: Waterless univerzální prostředek na ošetření a regeneraci pneumatik, pryžových a plastových částí. Na vodní bázi, neobsahuje organické těkavé látky a proto je vhodný jak na exterier vozu, tak i na interiér.
 
 
 

 

 

 

   Odkaz                    <a id="cke_66" class="cke_off cke_button_about" "="" href="" title="O aplikaci CKEditor" tabindex="-1" hidefocus="true" role="button" aria-labelledby="cke_66_label" style="margin: 2px 0px 0px; padding: 2px 4px; border: 1px solid transparent; background-color: transparent; text-decoration: initial; width: auto; height: 18px; border-collapse: separate; vertical-align: top; cursor: default; color: rgb(0, 0, 0); float: none; border-top-left-radius: 3px; border-top-right-radius: 3px; border-bottom-right-radius: 3px; border-bottom-left-radius: 3px; outline: none; display: inline-block; opacity: 0.7;"> 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

TOPlist