Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

odkazy na výrobce

Katalogové listy a prozatimní stránky generálního dovozce pro ČR.

http://www.kosmetikaproauto.cz/

Veškeré zboží je dodáváno za stejných podmínek naší firmou či případně jiným distributorem dle regionu.

 

Stránky italského výrobce.

http://www.fra-ber.it/

Stránky anglického výrobce autokosmetiky a čistícíh prostředků.

http://www.conceptchemicals.com/

http://www.xpert-60.com/

 

Společnost Fra-Ber vyvíjí od roku 1992 inovativní, k životnímu prostředí šetrné a uživatelsky příjemné produkty v kategorii péče o automobily. V současné době je Fra-Ber vůdčí silou na trhu v oblasti produktů pro čištění automobilů a autokosmetiky.
Od svého vzniku se společnost Fra-Ber neustále orientuje na vývoj produktů pro mytí automobilů, tak aby vyhovovaly a splňovaly požadavky kteréhokoliv systému, všem uživatelům a nezatěžovaly stav životního prostředí. Toto vše je možné díky nepřetržité činnosti výzkumných laboratoří, které jsou výchozím bodem společnosti.
V průběhu let si firma vybudovala silné vazby s předními výrobci automobilových myček. Výrobky firmy Fra-Ber jsou vyvíjeny současně s vývojem technických zařízení pro jednotlivé typy mycích procesů. V tomto směru spolupracuje Fra-Ber zejména s firmou Ceccato a Daerg Italia.
Výsledkem této dlouhodobé spolupráce je sortiment, který splňuje všechny požadavky, od standardních produktů až po účelově vyvinuté prostředky. Výzkumné laboratoře Fra-Ber nabízí nová řešení, která jsou založena na poptávce na trhu, jejímž základem je sběr informací přímo u koncových uživatelů a úzká spolupráce s majiteli a provozovateli mycích zařízení. Společnost Fra-Ber tak může velmi pružně reagovat na připomínky ze strany zákazníků.
Společnost si v průběhu let vybudovala systém distribuce
produktů autokosmetiky. Společnost Fra-Ber dnes disponuje know-how, které umožňuje optimalizaci procesů mytí a zaručuje značné časové úspory. Poradenská služba společnosti a její distribuční sítě jsou rozhodujícím faktorem při řešení technických problémů a snižování spotřeby chemických produktů na minimum.
Firma Fra-Ber se specializuje na produkty pro péči o auto a zajímá ji zejména kompletní cyklus mytí a péče. Firemní pracoviště mají veškeré vybavení potřebné pro kontrolu vstupních materiálů, výrobu, plnění nádob a závěrečnou kontrolu kvality. Fra-Ber důkladně hlídá kvalitu v každé fázi výrobního cyklu, pozorně se věnuje výběru dodavatelů a zaměřuje se na konečnou kontrolu kvality. Neustálé zlepšování výrobních procesů ve firmě Fra-Ber je silně spojeno s vývojem nových produktů. Z tohoto pohledu disponuje Fra-Ber pokročilým systémem řízení výroby, který splňuje i nejnáročnější požadavky zákazníků.

 

 

TOPlist